Kulüp ve Kurslar
![](/images/product/b309e4e2-3824-4829-b3a9-4f8529fe2d15.jpg)
Acıbadem Okulları; öğrenmenin yaşam boyu sürmesine inanarak okul sonrası vakitlerde de öğrencilerin zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamayı, zamanlarını en verimli biçimde kullanmalarını hedefler.
Acıbadem Öğrenme Merkezi’nde ; öğrencilerin zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimlerinin çok yönlü ele alındığı, 21. yy becerilerini kullanmalarını sağlayacak kültür-sanat-spor- bilim ve teknoloji kursları ile "en iyilerinin" yetiştirilmesi amaçlanır.
Güncel kurs bilgilerine ulaşmak ve daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.