Erken Kayıt

                                                       

Erken kayıt başvurularımız başlamıştır.

Erken kayıt dönemi hakkında daha fazla bilgi için formu doldurun size ulaşalım.

Erken kayıt dönemimiz 2019-2020 eğitim öğretim yılı için tüm kampüslerimizde başladı. Erken kayıt avantajlarımızdan yararlanmak ve bilgi almak için üstteki formu doldurabilir, kampüslerimizi arayabilir veya sizlere ulaşmamız için iletisim@acibadem.k12.tr adresine mail atabilirsiniz.

Özel Acıbadem Okulları, milli ve manevi değerlerimize bağlı, kendisi ve çevresi ile barışık, etkili ve sağlıklı iletişim kurabilen, yaşam boyu gayretli, öğrenmeyi bilen ve sürekli gelişime açık, güzel ahlaklı bireyler yetiştirmek amacıyla 2012 yılında Üsküdar’da Acıbadem Mahallesi’nde kuruldu.

Okulumuz, iyi yapılandırılmış profesyonel DEĞERLER EĞİTİMİ, güçlü YABANCI DİL EĞİTİMİ, tam öğrenme odaklı AKADEMİK EĞİTİM, bireysel, aile, iş ve toplumsal yaşamın vazgeçilmez becerilerini kazandıran özel BECERİ GELİŞTİRME PROGRAMLARI ile kısa sürede kalitesini kanıtlamıştır.

Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul düzeylerinde eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren okullarımız Boğaziçi Eğitim Hizmetleri’ne bağlı olarak kurulmuştur. Siz de Acıbadem farkını yaşayabilir ve erken kayıt döneminden faydalanabilirsiniz.

Erken Kayıt Döneminde Niçin Acıbadem’e Kayıt Olmalıyım?

Özel Acıbadem Okulları'nın yönetici ve eğitimcileri olarak, sadece akademik yönden başarılı bireyler değil, aynı zamanda yaş düzeyine uygun olarak kritik düşünme becerileriyle güçlendirilmiş aklı ve doğru değerlerle yapılanmış kalbi eşgüdümlü çalışan; yeterli dini bilgi ve becerilere sahip; manevi gelişim sürecini başlatmış ve devam ettiren, en az bir yabancı dili iyi düzeyde konuşabilen, aynı zamanda bireysel, aile, iş ve toplumsal hayatta onu başarılı kılacak (iletişim, etkili öğrenme, liderlik, sunum vb.) önemli becerilere sahip, vatansever bireyler yetiştirmeyi amaçladık. Bu amaç doğrultusunda, Milli Eğitim Sistemimizin temel hedefleri içerisinde eğitim ve öğretim sürecimizi Değerler Eğitimi, Akademik Eğitim, Yabancı Dil Eğitimi ve Beceri Geliştirme olarak dört ana boyutta yapılandırdık.

  • Güzel ahlaklı bir nesil için Değerler Eğitimi Programı
  • Bilgili bir nesil için Akademik Eğitim Programı
  • Dünya dillerinden en az birini İyi düzeyde konuşabilen bir nesil için Yabancı Dil Eğitimi Programı
  • Yaptığı işte becerikli bir nesil için Beceri Geliştirme Eğitimi Programı

Bugün dünya en çok; insana, hayvana, eşyaya ve tüm canlılara değer veren hayatın ve içindekilerin kıymetini bilen kişilere muhtaç. Ecdadımızın dayanıp, güç aldığı bu değerleri canlandırmak, hayatın içinden yansımaları ile öğrencilerimize sunmak eğitim ufkumuzun önemli bir parçasıdır. Geleceğimiz olan çocuklarımızı karakterli bir nesil olarak yetiştirmek için buradayız.

Çocuğunuzun geleceği için erkenden bir adım atın ve erken kayıt avantajlarını kaçırmayın!

Çamlıca Kampüs Tel: 0 216 340 71 52

Acıbadem Kampüs Tel: 0 216 510 52 32